Záves krokvový pre CD profil 270mm WK

Záves krokvový kotvový WK.

WK-60-270-08
10 ks
27,83 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Záves krokvový je výrobok, ktorý je určený pre uchytenie sadrokartónových profilov CD do drevenej konštrukcie. Je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaručuje pevnosť a spoľahlivosť pri montáži.

Tento krokový záves je navrhnutý tak, aby poskytoval jednoduchú a bezpečnú inštaláciu sadrokartónových profilov. Jeho výkroky sú presne tvarované, aby dokonale zapadli do profilov CD a poskytovali stabilnú fixáciu. To zaručuje, že sadrokartónové profily zostanú pevne na mieste a nebudú sa pohybovať ani pri záťaži.

Záves krokvový ESP je veľmi praktický produkt pre stavebné firmy, remeselníkov a aj pre jednotlivcov, ktorí sa rozhodnú montovať sadrokartónové profily sami. Jeho použitie je jednoduché a intuitívne. Stačí ho jednoducho umiestniť na drevenú konštrukciu a zatlačiť do profilov CD. Po správnej montáži poskytuje maximálnu pevnosť a stabilitu.

Tento krokový záves je tiež odolný voči vonkajším vplyvom, ako je vlhkosť a teplotné zmeny. Jeho kvalitná konštrukcia zabezpečuje, že si zachová svoje vlastnosti aj v náročných podmienkach. To znamená, že môže byť použitý v rôznych prostrediach a podmienkach a bude stále plniť svoju funkciu.

Záves krokvový ESP je neoddeliteľnou súčasťou každej kvalitnej montáže sadrokartónových profilov CD. Jeho spoľahlivá funkčnosť a jednoduchá inštalácia robia z tohto produktu ideálneho spoločníka pre každého, kto sa angažuje v sadrokartónových konštrukciách.

WK-60-270-08
10 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------