• Vypredané

Záves otočný pre profil CD 60 WSO

Označenie výrobcu: WSO-60-100-08

WSO-60-100-08
0,23 €
Vypredané

Minimálne množstvo na nákup tohoto tovaru je 100 ks

Záves otočný WSO 60/100 je typ závesu, ktorý sa používa na upevnenie sadrokartónových dosiek k nosníkom. Záves má dva háky, ktoré sa zasunú do nosníka a potom sa zaistia skrutkami. Záves je vyrobený z ocele a je odolný voči ohňu.

Záves otočný WSO 60/100 je dostupný v rôznych veľkostiach, aby vyhovoval rôznym hrúbkam sadrokartónových dosiek. Najbežnejšie veľkosti sú 25 mm, 35 mm a 45 mm.

Záves otočný WSO 60/100 má nasledujúce vlastnosti:

  • Odolný voči ohňu: Záves je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči ohňu. Záves má odolnosť voči ohňu triedy A1, čo znamená, že je vhodný pre použitie v požiarno nebezpečných oblastiach.
  • Dostupnosť v rôznych veľkostiach: Záves je dostupný v rôznych veľkostiach, aby vyhovoval rôznym hrúbkam sadrokartónových dosiek.
  • Ľahko inštalovateľný: Záves je ľahko inštalovateľný. Stačí zasunúť háky závesu do nosníka a potom ich zaistiť skrutkami.
  • Poskytuje vysokú stabilitu: Záves poskytuje vysokú stabilitu sadrokartónových dosiek. Záves má dva háky, ktoré sa zasunú do nosníka, čím poskytujú veľkú podporu.

Záves otočný WSO 60/100 je spoľahlivým a bezpečným spôsobom upevnenia sadrokartónových dosiek. Je dobrou voľbou pre profesionálnych aj domácich majstrov, ktorí hľadajú záves, ktorý poskytuje vysokú stabilitu a odolnosť voči ohňu.

WSO-60-100-08
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------