Uholník spojovací 102x102x35x2,5mm

KL6 - Úholník spojovací 102x102x35x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10. Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12

KL6
20 ks
0,48 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník spojovací KL6 je výkonný nástroj, ktorý je navrhnutý na spájanie drevených dielov. Jeho výrobný materiál je vyrobený z kvalitnej ocele, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Hlavnou funkciou tohto uholníka je spojenie drevených dielov v rôznych uhloch a konfiguráciách. S rozmernosťami 102x102x35x2,5mm je dostatočne robustný na zvládnutie aj náročnejších projektov. Jeho presná výroba zabezpečuje presnosť a spoľahlivosť každého spoja.

Uholník spojovací je najčastejšie využívaný tesármi na montáž drevených konštrukcií, ako sú napríklad strešné kroviny, terasy, ploty, pergoly a iné. Jeho použitie umožňuje vytvárať pevné a stabilné spoje medzi drevenými dielmi, čo zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť konštrukcie.

Jeho ergonomický dizajn a hmotnosť zaručujú pohodlné a efektívne používanie, čo je dôležité pri dlhodobom pracovnom nasadení. Uholník spojovací KL6 je teda neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého tesára, ktorý sa venuje montáži drevených konštrukcií.

Vďaka svojej spoľahlivosti a výkonnosti je uholník spojovací KL6 ideálnym nástrojom pre profesionálnych tesárov, ale aj pre remeselníkov a majiteľov domov, ktorí sa radi sami pustia do rôznych stavebných projektov. Jeho kvalita a účinnosť vás nesklamú, a preto je to nezastupiteľný výrobok pre každého, kto sa zaoberá prácou s drevenými materiálmi.

KL6
20 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------