Uholník spojovací 90x90x65x2,5mm

KL4 - Úholník spojovací 90x90x65x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10. Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12

KL4
20 ks
0,68 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník spojovací KL4 je vynikajúci nástroj, určený na spojovanie drevených materiálov. Jeho špeciálny design a pevná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele umožňujú spojiť drevené dosky a konštrukcie s maximálnou pevnosťou a spoľahlivosťou.

Tento uholník je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. S jeho rozmermi 90x90x65x2,5mm je ideálny pre väčšinu typov drevených materiálov a konštrukcií.

Hlavnou výhodou tohto uholníka je jeho všestrannosť a jednoduché použitie. Tesári ho používajú na spojenie drevených konštrukcií, ako sú napríklad strešné konštrukcie, terasy, ploty a mnoho ďalších. Uholník KL4 je ideálny pre profesionálnych tesárov, ale aj pre domácich majstrov, ktorí si chcú sami vyrobiť drevené konštrukcie.

Spojenie pomocou uholníka je rýchle a jednoduché. Stačí umiestniť obidve drevené dosky do príslušných otvorov uholníka a pripevniť ich pomocou skrutiek alebo hmoždín. Vďaka pevnej konštrukcii a správnemu použitiu uholníka je spoj veľmi pevný a odolný voči zaťaženiu.

Uholník spojovací KL4 je neodmysliteľným nástrojom pre každého, kto pracuje s drevenými konštrukciami. Jeho spoľahlivosť, pevnosť a všestrannosť ho robia ideálnym nástrojom pre spojovanie dreva a vytváranie stabilných a odolných konštrukcií.

KL4
20 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------