Uholník spojovací 150x50x35x2,5mm

KL3 - Úholník spojovací 150x50x35x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10. Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12

KL3
20 ks
0,43 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník spojovací KL3 je vynikajúci nástroj, ktorý je nevyhnutný pre spojovanie drevených materiálov. Jeho kvalitná konštrukcia a precízne spracovanie zaručujú spoľahlivosť a pevnosť spojov.

Tento uholník je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Jeho rozmery sú 150x50x35x2,5mm, čo umožňuje spojiť drevené materiály rôznych veľkostí a hrúbok.

Uholník spojovací KL3 je špeciálne navrhnutý pre použitie tesármi pri montáži drevených konštrukcií. Jeho presné merania a prepracovaný dizajn umožňujú rýchle a presné spojenie drevených prvkov, čo je nevyhnutné pre pevnú a stabilnú konštrukciu.

Vďaka svojej praktickosti a spoľahlivosti je tento uholník neoceniteľným nástrojom pre každého tesára. Jeho použitie zabezpečuje rýchlu a efektívnu prácu, čo výrazne zvyšuje produktivitu a kvalitu výsledného diela.

Ak hľadáte spoľahlivý nástroj na spojovanie drevených materiálov, Uholník spojovací KL3 je ideálnou voľbou. Jeho vynikajúce vlastnosti a odolnosť ho robia neoceniteľným pomocníkom pri výstavbe a montáži drevených konštrukcií.

KL3
20 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------