Uholník spojovací 70x70x55x2,5mm

KL2 - Úholník spojovací 70x70x55x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10. Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12

KL2
20 ks
0,47 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník spojovací KL2 je špeciálny kovový produkt určený na spojovanie drevených materiálov. Je navrhnutý tak, aby poskytoval pevné a spoľahlivé spojenie medzi drevenými konštrukciami.

Tento uholník má rozmery 70x70x55x2,5mm a je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Je vysoko odolný voči namáhaniu, čo je veľmi dôležité pri spojovaní drevených materiálov, aby sa zabránilo ich rozpadu a uvoľňovaniu.

Tento uholník je špeciálne navrhnutý s ohľadom na potreby tesárov a montážnych pracovníkov. Jeho tvar a veľkosť umožňujú jednoduchú a presnú inštaláciu drevených konštrukcií. Umožňuje spojovať drevené dosky, trámy, lamielky a iné drevené prvky, čím umožňuje vytvoriť pevný a stabilný celok.

Uholník spojovací KL2 je výborný nástroj pre každého tesára a montážneho pracovníka, ktorý sa zaoberá montážou drevených konštrukcií. Jeho jednoduché použitie, spoľahlivosť a vysoká kvalita ho robia neoddeliteľnou súčasťou ich pracovného arzenálu.

KL2
20 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------