Uholník s prelisom 50x50x35x2,0mm

KPL5 - Úholník s prelisom 50x50x35x2,0 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12

KPL5
20 ks
0,28 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník tesársky s výstuhou KPL5 je nástroj navrhnutý špeciálne pre spojovanie drevených dielov. Jeho hlavnou funkciou je poskytnúť pevnosť a stabilitu spojeniu. Výstuha, umiestnená na konci uholníka, pridáva dodatočnú pevnosť a zaručuje, že spoj bude spoľahlivý a odolný.

Tento uholník je špeciálne vyrobený pre tesárov a stavebných pracovníkov, ktorí sa zaoberajú montážou drevených konštrukcií. Jeho konštrukcia a výstuha umožňujú vytváranie pevných spojov, ktoré zvládnu značné zaťaženie a odolajú dlhodobému používaniu.

Uholník KPL5 je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť. Umožňuje presné vytváranie spojov. Je ľahký a pohodlný na držanie, čo zjednodušuje prácu a zvyšuje efektivitu.

Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii a výstuhou je uholník KPL5 neoceniteľným nástrojom pre tesárov a stavebných pracovníkov, ktorí potrebujú spoľahlivé a pevné spoje pri montáži drevených konštrukcií. S týmto nástrojom môžu spojiť drevené diely s istotou, že spoj bude silný a odolá náročným podmienkam.

KPL5
20 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------