Uholník s prelisom 90x50x55x2,5mm

KP3 - Úholník s prelisom 90x50x55x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10

KP3
20 ks
0,42 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník tesársky s prelisom KP3 je nástroj vyrobený pre profesionálneho tesára a je navrhnutý na pevné spoje a spevnenie drevených konštrukcií. Uholník je vyrobený z kvalitného materiálu, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť.

Hlavnou funkciou tohto uholníka je spojenie a upevnenie drevených prvkov. Prelis na uholníku slúži na pevné zafixovanie uholníka na konštrukciu, čím zabezpečuje presné a stabilné meranie a značkovanie.

Tento uholník nie je primárne určený na meranie, ale skôr na montáž a spojovanie drevených konštrukcií. Jeho jednoduchý, ale efektívny dizajn umožňuje tesárovi rýchlo a spoľahlivo pracovať, čo je zvlášť dôležité pri náročných a precíznych tesárskych prácach.

Uholník tesársky s prelisom KP3 je neoceniteľným nástrojom pre každého profesionálneho tesára, ktorý potrebuje spojiť drevené konštrukcie pevne a presne. S týmto nástrojom je možné dosiahnuť vysokú presnosť a kvalitu v tesárskych prácach, čo v konečnom dôsledku prispieva k dlhšej životnosti a pevnosti konštrukcií.

KP3
20 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------