Uholník s prelisom 105x105x90x2,5mm/20ks

KP2 - Úholník s prelisom 105x105x90x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10

KP2
50 ks
1,02 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník tesársky s prelisom KP2 je špeciálny nástroj používaný hlavne tesármi pri montáži drevených konštrukcií. Tento uholník nie je určený na meranie, ale na vytváranie pevných spojov. Je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivú funkčnosť nástroja.

Hlavnou vlastnosťou uholníka tesárskeho KP2 je prítomnosť prelisu, čo je kovový pás umiestnený na jednom z krátkych ramien uholníka. Prelis slúži na posilnenie uholníka a zabezpečuje pevnosť a stabilitu pri spojení s inými drevenými časťami. Tento nástroj je preto ideálny pre tesárov pri práci s ťažšími drevenými konštrukciami, kde je potrebné zabezpečiť pevné a spoľahlivé spoje.

Uholník tesársky s prelisom KP2 je ergonomicky tvarovaný, čo umožňuje pohodlné držanie a manipuláciu s ním. Jeho presné rozmery a označenia umožňujú rýchle a jednoduché náležité zarovnanie drevených častí a vytváranie presných spojov. Vďaka svojej odolnosti a spoľahlivosti je tento uholník obľúbeným nástrojom tesárov pri práci s drevenými konštrukciami.

Ak hľadáte spoľahlivý nástroj, ktorý vám pomôže pri montáži drevených konštrukcií a zabezpečí pevné spoje, uholník tesársky s prelisom KP2 je ideálnou voľbou. Jeho kvalita, ergonomický tvar a výkonnosť vám zaručia efektívnu a bezproblémovú prácu.

KP2
50 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------