Uholník s prelisom 90x90x65x2,5mm

KP1 - Úholník s prelisom 90x90x65x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12

KP1
60 ks
0,63 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Uholník tesársky s prelisom KP1 je špeciálny nástroj určený pre tesárov a stavbárov pri práci s drevenými konštrukciami. Tento uholník slúži na vytváranie pevných spojov v drevených dieloch.

Hlavnou výhodou tohto produktu je prítomnosť prelisu, ktorý poskytuje uholníku dodatočnú pevnosť a stabilitu. Prelis dodáva uholníku vysokú pevnosť. Tento mechanizmus umožňuje tesárom vytvárať spoje, ktoré sú odolné voči pohybu a deformáciám.

Uholník tesársky s prelisom KP1 je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, čo zaisťuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Je vybavený presnými mierkami, aby bolo možné presne nastaviť potrebný uhol. Vďaka svojej konštrukcii je tento uholník ľahký a ľahko ovládateľný, čo zvyšuje pohodlie pri práci.

Používanie uholníka tesárskeho s prelisom KP1 je jednoduché a intuitívne. Tesári ho využívajú najmä pri montáži drevených konštrukcií, ako sú napríklad rámy, trámy, stropy a podobne. S jeho pomocou je možné vytvárať pevné a stabilné spoje, ktoré zvyšujú celkovú odolnosť a životnosť drevených konštrukcií.

Výhodou tohto produktu je aj jeho univerzálnosť, pretože je vhodný pre použitie s rôznymi typmi dreva a rôznymi hrúbkami materiálu. Uholník tesársky s prelisom KP1 je neoceniteľným nástrojom pre profesionálnych tesárov, ale aj pre nadšencov, ktorí si chcú vylepšiť svoje domáce projekty.

KP1
60 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------