Spojka krížová pre profily CD 60/27 ZK

Označenie výrobcu: ZK-8

ZK
1000 ks
0,16 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Minimálne množstvo na nákup tohoto tovaru je 100 ks

Spojka krížová pre profily CD 60/27 je praktický nástroj, ktorý sa používa na kolmé spojenie profilov CD 60. Tento typ spojky je navrhnutý špeciálne pre použitie s profilmi CD 60/27, ktoré sú bežne používané pri stavebných prácach.

Spojka krížová je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a spoľahlivý výkon. Je navrhnutá tak, aby poskytovala pevné a stabilné spojenie profilov CD 60, čo je veľmi dôležité pre správnu konštrukciu a pevnosť stavebných konštrukcií.

Tento produkt je veľmi jednoduchý na inštaláciu a použitie. Stačí ho jednoducho umiestniť na miesto spojenia profilov CD 60 a pomocou skrutiek ho pevne uchytiť. Spoľahlivý systém upevnenia zaručuje, že spojka krížová zostane na svojom mieste aj počas dlhodobého používania a zaťaženia.

Spojka krížová pre profily CD 60/27 je vhodná pre rôzne aplikácie. Môže byť použitá pri stavbe priečok, stropov a rôznych konštrukcií. Je ideálna pre profesionálnych stavebníkov, ale aj pre domácich majstrov, ktorí si chcú sami postaviť alebo opraviť svoje konštrukcie.

Výhodou tejto spojky je jej univerzálnosť a prispôsobivosť. Je navrhnutá tak, aby sa dokonale hodila k profilom CD 60/27 a poskytovala pevné spojenie bez ohľadu na konkrétnu aplikáciu. Ďalšou výhodou je jej dostupnosť a cenovo dostupná cena, čo ju robí výhodným riešením pre každého, kto potrebuje spoľahlivú a odolnú spojku pre svoje konštrukcie.

Spojka krížová pre profily CD 60/27 je teda nevyhnutným nástrojom pre každého, kto pracuje s profilmi CD 60 a potrebuje spoľahlivé a pevné spojenie. S jej pomocou môžete ľahko a rýchlo vytvoriť stabilné konštrukcie a zabezpečiť ich pevnosť a trvanlivosť.
ZK
1000 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------