Spojka pozdĺžna pre profily CD 60/27 ZPD

Označenie výrobcu: ZPD

ZPD
1000 ks
0,19 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Minimálne množstvo na nákup tohoto tovaru je 100 ks

Spojka pozdĺžna pre profily CD 60/27 je špeciálne navrhnutá sada, ktorá slúži na priebežné spojenie dvoch CD 60 profilov. Tento výrobok je určený pre konštrukciu a montáž systému z hliníkových profilov CD 60, ktoré sa používajú v stavebníctve na tvorbu nosných konštrukcií.

Spojka je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý je odolný voči korózii a mechanickému namáhaniu. Je navrhnutá tak, aby dokonale pasovala na profily CD 60/27 a zabezpečovala ich spoľahlivé spojenie.

Montáž spojky pozdĺžnej je jednoduchá a rýchla. Stačí umiestniť ju na konci jedného profilu a následne nasunúť druhý profil do druhej strany spojky. Spočiatku je spojka uvoľnená, čo uľahčuje manipuláciu s profilmi. Po nasunutí druhého profilu sa spojka zatiahne a zabezpečí pevné spojenie medzi profilmi.

Spojka pozdĺžna pre profily CD 60/27 je vhodná pre rôzne aplikácie v stavebníctve, vrátane tvorby nosných konštrukcií, priečok, stropov a podobne. Je to spoľahlivý a trvanlivý produkt, ktorý zabezpečuje pevné spojenie medzi profilmi CD 60 a prispieva k stability a bezpečnosti konštrukcie.

Vďaka svojej odolnosti a jednoduchosti použitia je spojka pozdĺžna pre profily CD 60/27 ideálnym doplnkom pre každého profesionálneho staviteľa alebo majiteľa, ktorý sa zaoberá stavebnými prácami a potrebuje spoľahlivé spojenie profilov CD 60.
ZPD
1000 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------