Skrutka farmárska na kotvenie plechu 4,8x35/250ks WFOC

Skrutka samorezna pre kotvenie plechu do oceľového podkladu 3-7mm.

Označenie výrobcu: WFOC

Priemer: Ø4,8mm

Použitie: Oceľ do 3 mm

blacha_u.png           zn.png 

WFOC-48035
35 ks
10,83 €

0,04 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka na kotvenie plechu je špecializovaný výrobok navrhnutý na spojenie a kotvenie plechových materiálov. Je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú životnosť.

Táto skrutka je ideálna pre rôzne aplikácie, vrátane kotvenia plechových panelov, plechových strešných krytín, plechových plotov a ďalších podobných projektov. Je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivé a trvalé spojenie medzi plechmi.

Skrutka je dostupná vo viacerých farbách, čo umožňuje vybrať si tú, ktorá najlepšie zapadá do dizajnu a vzhľadu konkrétneho projektu. Táto variabilita farieb tiež prispieva k estetickému vylepšeniu výsledného vzhľadu.

Okrem toho je skrutka na kotvenie plechu ľahká na inštaláciu a použitie. Má špeciálnu hlavičku, ktorá zaručuje jednoduché a rýchle vŕtanie do plechových materiálov. Je tiež odolná voči korózii a iným vonkajším vplyvom, čo zaisťuje jej spoľahlivosť a dlhšiu životnosť v rozličných podmienkach.

Skrutka na kotvenie plechu je neoddeliteľnou súčasťou každého projektu, kde je potrebné spojiť a kotviť plechové materiály. Je vyrobená s dôrazom na kvalitu, pevnosť a jednoduchosť použitia, aby poskytovala spoľahlivý výkon a dlhotrvajúce výsledky. S jej rôznymi farebnými variantmi je možné dosiahnuť nielen funkčné, ale aj esteticky príjemné výsledky.

WFOC-48035
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
35mm
Priemer
4,8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------