Skrutka sadrokartón-drevo 3,5x45/500ks KSGD

Označenie výrobcu: KSGD

Priemer: Ø3,5mm

Použitie: Drevo

drewno-lite-60x40.png          ce.png   ph.png 

KSGD-35045
35 ks
8,33 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka sadrokartón-drevo je špeciálne navrhnutý produkt určený na spojenie sadrokartónových dosiek s dreveným podkladom. Táto skrutka je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje jej pevnosť a odolnosť.

Tvar hlavy tiež zaisťuje, že skrutka bude pevne upevnená v drevenom podklade, čo zabraňuje pohybu alebo uvoľneniu sadrokartónu.

Skrutka sadrokartón-drevo má špeciálnu závitovú konštrukciu, ktorá zaručuje ľahké a hladké zasúvanie skrutky do dreva bez rizika rozštiepenia dreva. Tento typ skrutky tiež znižuje riziko prasknutia sadrokartónu pri upevňovaní.

Okrem toho je skrutka sadrokartón-drevo vybavená povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje korózii a predlžuje jej životnosť. Tento produkt je k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje jeho prispôsobenie konkrétnym potrebám a požiadavkám projektu.

Skrutka sadrokartón-drevo je ideálnym riešením pre profesionálnych stavebníkov, remeselníkov a aj pre domácich majstrov, ktorí vykonávajú práce s sadrokartónom a drevenými podkladmi. Tento produkt zaručuje spoľahlivé a bezpečné upevnenie sadrokartónu do dreva a zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť a stabilitu finálneho povrchu.

KSGD-35045
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
45mm
Priemer
3,5mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------