Skrutka sadrokartón-drevo 3,5x55/100ks KMGD

Označenie výrobcu: KMGD 0

Priemer: Ø3,5mm

Použitie: Drevo

               ce.png   ph.png 

KMGD-35055
20 ks
2,92 €

0,03 € /1 ks

Na sklade nie je dostatok produktov

Minimálne množstvo na nákup tohoto tovaru je 500 ks


Či už je to sadrokartón, drevo, alebo ich kombinácia, skrutka sadrokartón-drevo to zvládne s eleganciou a bravúrou. S jej ostrým a pevným vrchlíkom dokonale prenikne do povrchu, a to bez poškodenia okolitých materiálov. Jej silný a odolný hrot zaručuje, že sa skrutka nezlomí ani pri najťažších úlohách.

Ale to nie je všetko! Skrutka sadrokartón-drevo je vyrobená z kvalitného oceľového materiálu, ktorý jej dodáva neprekonateľnú pevnosť a trvanlivosť. Je to ako malý bojovník, ktorý sa nikdy nevzdáva a vždy dodá svoju prácu na sto percent.

Jednoduchosť jej použitia je len ďalším bonusom. S jej ergonomicky tvarovanou hlavou a držadlom sa pri práci s ňou cítite ako majster svojho remesla. Je to skrutka, ktorá vám umožní vytvárať krásne a pevné spoje bez námahy a bezpečne.

Ako bonus navyše, skrutka sadrokartón-drevo je vybavená špeciálnym povrchovým spracovaním, ktoré zabraňuje korózii a rzi. To znamená, že aj po mnohých rokoch zostane vaša konštrukcia pevná a bezchybná.

Takže ak hľadáte spoľahlivého a všestranného pomocníka pre vaše stavebné projekty, skrutka sadrokartón-drevo je pre vás tou správnou voľbou. Je to spojka, ktorá vás nikdy nezradí a vždy vás podrží.

KMGD-35055
20 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
55mm
Priemer
3,5mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------