Skrutka na spájanie plechov 4,8x25/500ks WSB

Skrutka samorezna pre spájenie plechov do 2,5mm.

Označenie výrobcu: WSB

Priemer: Ø4,8mm

Použitie: Oceľ do 3mm

blacha_u.png           zn.png 

WSB-48025
35 ks
12,50 €

0,03 € /1 ks

Na sklade

Skrutka na spájanie plechov je vynikajúcim nástrojom pre spojenie plechových materiálov. Je navrhnutá tak, aby poskytovala pevné a spoľahlivé spojenie, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rôzne aplikácie.

Tento produkt je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči korózii. S jeho pomocou môžete jednoducho a bez námahy spojiť dva alebo viac plechových materiálov, čím získate pevné spojenie, ktoré odolá rôznym zaťaženiam a pohybom.

Skrutka na spájanie plechov je dostupná vo viacerých farbách, čo umožňuje prispôsobiť ju konkrétnym potrebám a preferenciám. Bez ohľadu na to, či preferujete neutrálnu farbu, ktorá sa zmieša s okolitým prostredím, alebo farbu, ktorá vynikne a pridá štýlový prvk na vaše projekty, máte možnosť si vybrať.

Okrem toho je tento produkt jednoduchý na použitie. Stačí vložiť skrutku do plechových materiálov a pomocou šroubováku či iného spôsobu utiahnuť ju do pevného spojenia. To zabezpečuje rýchlu a efektívnu inštaláciu, čo vám ušetrí čas a úsilie.

Skrutka na spájanie plechov je výkonným nástrojom, ktorý vám umožňuje kvalitne a spoľahlivo spojiť plechové materiály. Jeho dostupnosť vo viacerých farbách vám tiež umožňuje prispôsobiť ho vašim osobným preferenciám a potrebám. Nech už potrebujete spojiť plechové materiály pre domáce projekty alebo profesionálne konštrukcie, táto skrutka je ideálnym riešením.

WSB-48025
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
25mm
Priemer
4,8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------