Skrutka samovrtna na kotvenie plechu 5,5x32/250ks WSS

Skrutka samorezna špeciálna pre kotvenie plechu k oceľovému podkladu do hrúbky 12mm

Označenie výrobcu: WSS

Priemer: Ø5,5

Použitie: Oceľ do 12 mm

stal_u.png           zn.png 

WSS-55032
35 ks
15,00 €

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka špeciálna na kotvenie plechu je vyrobená z vysokej kvality ocele a je navrhnutá špeciálne na kotvenie plechov. Tento produkt je nevyhnutný pre spoľahlivé a pevné kotvenie plechových materiálov.

Skrutka má ihlový tvar, s ostrým koncom a závitom na jednom konci. Tento tvar umožňuje jednoduché a rýchle vkladanie skrutky do plechu. Ostrý koniec ľahko preniká do materiálu a závit drží skrutku pevne v mieste kotvenia.

Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii je táto skrutka odolná voči zaťaženiu a zabraňuje pohybu plechu. Je vhodná pre rôzne typy plechu, vrátane hliníkových, oceľových a ľahkých kovov. Skrutka je tiež odolná voči korózii, čo zabezpečuje jej dlhú životnosť.

Produkt je dodávaný v rôznych dĺžkach a priemeroch, aby vyhovoval rôznym potrebám kotvenia plechu. Je ľahko montovateľný a použiteľný s bežným náradím.

Skrutka špeciálna na kotvenie plechu je ideálna pre profesionálnych stavebníkov, remeselníkov a majiteľov domov, ktorí potrebujú spoľahlivé a pevné kotvenie plechových materiálov. Je to nevyhnutný nástroj pre každú stavbu, opravu alebo renováciu, kde je potrebné upevniť plech na mieste kotvenia.

WSS-55032
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
32mm
Priemer
5,5mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------