Skrutka na kotvenie plechu 4,2x25/500ks WS

Skrutka samorezna pre kotvenie plechu do oceľového podkladu - od 2 do 7mm 

Označenie výrobcu: WS

Priemer: Ø4,2mm

Použitie: Oceľ do 3mm

blacha_u.png           zn.png 

WS-42025
35 ks
10,50 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka na kotvenie plechu je nevyhnutným nástrojom pre spojenie a kotvenie plechových materiálov. Je vyrobená z kvalitnej ocele, ktorá zaručuje pevnosť a odolnosť tohto produktu. Skrutka je dostupná vo viacerých farbách, čo umožňuje esteticky prispôsobiť ju akémukoľvek farebnému odtieňu plechu.

Skrutka na kotvenie plechu je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivé a pevné spojenie medzi plechmi. Je vybavená špeciálnym závitom, ktorý je vhodný pre plechové materiály a zaisťuje trvalú fixáciu. Jej tvar a veľkosť umožňujú jednoduchú a rýchlu inštaláciu.

Táto skrutka je vhodná pre rôzne aplikácie, vrátane stavebníctva, automobilového priemyslu, elektrotechniky a ďalších odvetví. Jej použitie je široké a môže byť využitá pre kotvenie plechov na strechy, fasády, konštrukcie, nábytok a ďalšie.

Vďaka dostupným farbám je možné vybrať si skrutku, ktorá sa dokonale zladi s farbou plechu, čím prispieva k estetickému vzhľadu celého projektu. Skrutka na kotvenie plechu je preto nielen praktickým, ale aj vizuálne príjemným riešením pre spojenie plechových materiálov.

Výhody skrutky na kotvenie plechu zahŕňajú jej odolnosť voči korózii, dlhú životnosť, jednoduchú inštaláciu a spoľahlivé kotvenie. Je to produkt, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, a to vďaka svojej kvalite, výkonnosti a estetickému dizajnu.

WS-42025
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
25mm
Priemer
4,2mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------