Skrutka do dreva so zápustnou hlavou TX 3x40/500ks KMWHT

Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou TORX (TX)

Označenie výrobcu: KMWHT

Priemer: Ø3mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo

Drevo Lepené drevo              

KMWHT-30040
6 ks
4,58 €

0,01 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX sú špeciálne navrhnuté skrutky, ktoré majú hlavu s charakteristickým tvarom ozubených kolies. Hlava skrutky je vybavená šesťhranným otvorom s vnútornými hranami vo tvaru šestiuhelníka, ktoré sú navrhnuté tak, aby presne zapadali do nástroja TORX. Tento typ skrutiek je široko používaný v stavebníctve, nábytkárstve a iných odvetviach, kde je potrebná pevná a spoľahlivá konštrukcia.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX majú mnoho výhod. Ich zápustná hlava umožňuje, aby skrutka bola zasunutá hlboko do povrchu dreva, čo zaručuje, že hlava skrutky bude úplne zapustená a nevyčnievať z povrchu. Toto je veľmi výhodné pri práci s drevenými materiálmi, pretože zabraňuje nechcenému poškriabaniu alebo zaseknutiu pri prechádzaní cez povrch.

Okrem toho, skrutky TORX majú vyššiu odolnosť voči krúteniu v porovnaní s inými typmi skrutiek. Tvar hlavy skrutky zabezpečuje lepší prenos sily a zabraňuje poškodeniu skrutky alebo nástroja pri utahovaní. To znamená, že skrutky TORX majú väčšiu pevnosť a spoľahlivosť v porovnaní s inými typmi skrutiek.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, aby vyhovovali rôznym potrebám a projektom. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči korózii.

Vďaka svojim výhodám sú skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX ideálnym riešením pre profesionálnych stavebníkov, remeselníkov a nadšencov DIY, ktorí si cenia kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť pri práci s drevenými materiálmi.

KMWHT-30040
6 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
40mm
Priemer
3mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------