Skrutka do dreva so zápustnou hlavou PZ 3,5x30/500ks KMH

Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou krížové (PZ)

Označenie výrobcu: KMH

Priemer: Ø3,5mmmm

Použitie: Drevo, Lepené drevo, Preglejka, OSB doska

Drevo Lepené drevo             

KMH-35030
34 ks
3,83 €

0,01 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou typu Pozidriv sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaručuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Tieto skrutky sú určené pre použitie pri montáži a konštrukcii drevených materiálov, ako sú drevené dosky, laty, palubovky a podobne.

Hlavnou výhodou skrutiek so zápustnou hlavou je ich schopnosť zaručiť hladký a rovnomerný povrch po ich zasunutí do materiálu. Tento typ hlavy je špeciálne navrhnutý pre ploché a hladké zasunutie do dreva, čo prispieva k esteticky príjemnému vzhľadu a minimalizuje riziko poškodenia povrchu materiálu.

Skrutky so zápustnou hlavou typu Pozidriv majú špeciálny tvar drážok, ktoré sa zhodujú s tvarom skrutkovača Pozidriv. Tento tvar zabezpečuje väčšiu stabilitu a presnosť pri utahovaní skrutky, čo umožňuje efektívnu a bezpečnú prácu.

Okrem svojho funkčného aspektu majú tieto skrutky aj vysokú odolnosť voči rôznym vnútorným a vonkajším vplyvom, ako sú napríklad vibrácie, vlhkosť a korózia. Ich povrchová úprava zabraňuje hrdze a zároveň prispieva k ich dlhšej životnosti.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou typu Pozidriv sú ideálnym riešením pre profesionálnych stolárov, remeselníkov a majiteľov domácností, ktorí vyžadujú spoľahlivé a pevné spojenie drevených materiálov. S ich pomocou je možné rýchlo a jednoducho vytvárať pevné a esteticky príjemné konštrukcie, čím sa zabezpečuje dlhodobá a bezproblémová funkčnosť.

KMH-35030
34 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
30mm
Priemer
3,5mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------