Kotva oceľová do betónu 10x115mm/25ks

Kotva mechanická - Galvanizovaná oceľ.

Označenie výrobcu: LE-ZN

Priemer: M10

Použitie: Betón

Betón                    zn.png

LE-ZN-10115
35 ks
12,08 €

0,48 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Kotva mechanická LE-ZN je vysoko kvalitný a spoľahlivý produkt, ktorý sa používa na rôzne stavebné a montážne úlohy. Táto kotva je vyrobená z odolného a pevného materiálu, ktorý zaručuje jej dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči korózii a iným vonkajším vplyvom.

Kotva LE-ZN je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu spoľahlivosť a bezpečnosť. Je vybavená špeciálnymi závitmi a hrotom, ktoré umožňujú jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Jej unikátny dizajn zaisťuje pevné spojenie medzi dvoma objektmi a zabraňuje ich pohybu alebo oddelovaniu.

Táto kotva je vhodná pre použitie v rôznych prostrediach a podmienkach, vrátane vnútorných aj vonkajších aplikácií. Je ideálna na montáž rôznych konštrukcií, ako sú napríklad drevené alebo kovové rámiky, priečny nosníky, či iné podporné prvky. Je vhodná aj pri montáži zábradlí, schodísk, pultov, alebo iných podobných konštrukcií.

Kotva mechanická LE-ZN je jednoduchá na použitie a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje ani technické znalosti. Stačí ju jednoducho zasunúť do predvŕtaného otvoru a pomocou kľúča ju priskrutkovať. Jej pevnosť a spoľahlivosť zaručuje, že spojenie bude pevné a odolné.

Celkovo je kotva mechanická LE-ZN vynikajúcim produktom pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé a pevné spojenie medzi dvoma objektmi. Je vhodná pre širokú škálu aplikácií a jej kvalita a výkon sú zárukou spokojnosti zákazníka.

LE-ZN-10115
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
115mm
Priemer
10mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------