Skrutka sadrokartón-kov 3,5x45/100ks KMGM

Označenie výrobcu: KMGM

Priemer: Ø3,5mm

Použitie: Oceľový profil

profil-stalowy-60x40.png          ce.png   ph.png 

KMGM-35045
35 ks
1,52 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka sadrokartón-kov je špeciálny druh skrutky, ktorý je navrhnutý špeciálne na upevnenie sadrokartónu do kovového podkladu. Tento produkt je nevyhnutný pri inštalácii sadrokartónových stien alebo stropov na kovové konštrukcie, kde je potrebné dosiahnuť pevné a spoľahlivé spojenie.

Skrutka sadrokartón-kov je vyrábaná z vysoko kvalitnej ocele, ktorá poskytuje vysokú pevnosť a odolnosť voči zaťaženiu. Má špeciálnu geometriu a tvar hlavy, ktoré umožňujú ľahké a rýchle zasunutie skrutky do sadrokartónu a kovu. Hlava skrutky je vybavená drážkami alebo drážkou, ktoré zaisťujú lepšie zakončenie a zabránia preklopeniu hlavy skrutky pri zasúvaní.

Skrutka sadrokartón-kov je tiež vybavená špeciálnymi závitmi, ktoré poskytujú vysokú trakčnú silu a zabránia vyklznutiu skrutky z podkladu. Tento design zabezpečuje, že skrutka zostane pevne upevnená v kovovom podklade a poskytne spoľahlivé spojenie s sadrokartónom.

Tento produkt je dodávaný vo viacerých veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje prispôsobiť ho rôznym veľkostiam a hrúbkam sadrokartónu a kovových podkladov. Skrutka je tiež k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, ako je zinkovaná alebo priamo natečená farba, čo zaisťuje ochranu pred koróziou a estetický vzhľad.

Celkovo je skrutka sadrokartón-kov dôležitým nástrojom pre profesionálnych stavebníkov, remeselníkov a majiteľov domov, ktorí sa podieľajú na inštalácii sadrokartónových konštrukcií. S týmto produktom je možné dosiahnuť pevné, spoľahlivé a trvanlivé spojenie medzi sadrokartónom a kovom, čo zaručuje kvalitnú a bezpečnú inštaláciu.

KMGM-35045
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
45mm
Priemer
3,5mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------