Drôt závesný 250mm/100ks PM

Drôt závesný.

Označenie výrobcu: PM

Dĺžky: 250, 500, 750mm

PM-25
10 ks
11,25 €

0,11 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Drôt závesný PM je výrobok určený pre profesionálne a kvalitné zavesenie nosných konštrukcií do stropu, konkrétne pre zavesené podhľady zo sadrokartónu. Tento produkt je navrhnutý tak, aby zabezpečil pevné a spoľahlivé uchytenie konštrukcií, čím umožňuje bezpečnú a stabilnú montáž a zavesenie.

Drôt závesný PM je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočnú pevnosť a pružnosť potrebnú pre zavesenie a udržanie konštrukcie v správnej polohe.

Tento produkt je jednoduchý na inštaláciu a použitie. Drôt závesný PM je navrhnutý tak, aby sa ľahko prispôsobil rôznym veľkostiam a tvarom konštrukcií, čo zaisťuje ich presné a bezproblémové zavesenie. Okrem toho, je možné ho ľahko prispôsobiť potrebám a preferenciám zákazníka.

Drôt závesný PM je spoľahlivý a bezpečný produkt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre profesionálnu montáž a zavesenie nosných konštrukcií do stropu. Jeho vlastnosti a kvalita zaručujú stabilnú a pevnú montáž, čím zabezpečujú bezpečnosť a dlhú životnosť konštrukcií.

Ak hľadáte spoľahlivý a kvalitný drôt závesný pre vaše zavesené podhľady zo sadrokartónu, Drôt závesný PM je pre vás ideálnou voľbou. Vďaka svojim vlastnostiam a konštrukcii poskytuje bezpečné a stabilné zavesenie, čo je významné pre správnu funkčnosť a dlhú životnosť vašich konštrukcií.

PM-25
10 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------