• Vypredané

Priamy záves pre profily CD - 60x225x08/100ks ESP

Označenie výrobcu: ESP

ESP-60-225-08
42,50 €

Vypredané

Záves pre profily CD 60/27 ESP je špeciálne navrhnutý produkt, ktorý slúži na spoľahlivé upevnenie profilov CD do stropu v interiéri. Je ideálnym riešením pre konštrukciu suchých stropov a zaručuje pevnosť a stabilitu.

Tento záves je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivú funkčnosť. Jeho konštrukcia je špeciálne navrhnutá pre profily CD 60/27 ESP, čo zabezpečuje presnú a bezproblémovú montáž.

Záves je jednoduchý a rýchly na inštaláciu, čo umožňuje efektívne pracovať a ušetriť čas. Jeho ergonomický tvar a praktické vlastnosti umožňujú jednoduché nastavenie a prispôsobenie podľa potreby.

Okrem spoľahlivého upevnenia profilov CD do stropu tiež zabezpečuje bezpečnosť a pevnosť konštrukcie. Jeho robustná konštrukcia a odolné materiály zabezpečujú, že profily CD budú pevne a stabilne držať na mieste a neohrozia bezpečnosť používateľov.

Záves pre profily CD 60/27 ESP je nevyhnutným doplnkom pre každú konštrukciu suchých stropov a zabezpečuje spoľahlivé upevnenie a pevnosť profilov CD. Je to skvelý produkt pre profesionálnych stavebníkov, remeselníkov aj domácich majstrov, ktorí chcú dosiahnuť vysokú kvalitu a spoľahlivosť pri montáži profilov CD do stropu.

ESP-60-225-08
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------