• Vypredané

Uholník s prelisom 105x105x90x2,0mm

KPL2 - Úholník s prelisom 105x105x90x2,0 mm

Balenie: 20ks 

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12
KPL2
0,88 €
Vypredané

Uholník tesársky s prelisom KPL2 je špecifický nástroj, ktorý slúži na pevné spojenie a udržanie správneho uhla pri montáži drevených konštrukcií. Tento uholník je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý mu zabezpečuje odolnosť a dlhú životnosť.

Hlavnou výhodou tohto uholníku je jeho prelis, ktorý dodáva nástroju extra pevnosť a stabilitu. Tento prelis sa nachádza v strede uholníka a je navrhnutý tak, aby dokázal držať konštrukcie pevne a zabezpečiť, aby sa uhol nezmenil počas montáže. To je kľúčové pre dosiahnutie presného a spoľahlivého spoja.

Je určený na meranie vytvorenie a udržanie správneho uhla pri práci s drevenými konštrukciami. Jeho používanie je široko rozšírené medzi tesármi, ktorí ho využívajú pri montáži rôznych drevených konštrukcií, vrátane strešných krovov, podlahových konštrukcií, plotov a ďalších podobných projektov.

Celkovo je uholník tesársky s prelisom KPL2 spoľahlivým a trvanlivým nástrojom, ktorý umožňuje tesárom vytvárať pevné spoje a zachovať presný uhol pri montáži drevených konštrukcií. Jeho funkčný design a kvalitné spracovanie zaisťujú, že bude slúžiť dlhú dobu a pomôže dosiahnuť vysokú kvalitu výsledného projektu.

KPL2
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------