• Vypredané

Uholník s prelisom 90x90x65x2,0mm KPL

KPL1 - Úholník s prelisom 90x90x65x2,0 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M10, M12; Kotvy do betónu M10, M12
KPL1
0,67 €

0,67 € ks

Vypredané

Minimálne množstvo na nákup tohoto tovaru je 20 ks

Uholník tesársky s výstuhou KPL1 je nástroj, ktorý slúži na spojovanie drevených dielov. Jeho hlavnou funkciou je poskytovať pevnosť spojom vďaka dodatočnej výstuhe. Táto výstuha zabezpečuje, že spoj je stabilný a odolný voči silám a zaťaženiu.

Tento uholník je špeciálne navrhnutý pre pevnejšie spoje a je obľúbený medzi tesármi pri montáži drevených konštrukcií. Jeho presná a odolná konštrukcia umožňuje presné a spoľahlivé spojenie drevených dielov.

Uholník tesársky s výstuhou KPL1 je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebeniu a dlhodobo zachováva svoju pevnosť a spoľahlivosť. Vďaka svojim vlastnostiam je tento nástroj vhodný pre profesionálnych tesárov, ktorí vyžadujú spoľahlivý nástroj pre svoje práce.

Celkovo je uholník tesársky s výstuhou KPL1 vynikajúcim pomocníkom pri spojovaní drevených dielov. Jeho výstuhou poskytuje dodatočnú pevnosť spojom a zaisťuje, že spojené diely zostanú stabilné a odolné voči silám a zaťaženiu. S jeho pomocou môžu tesári montovať drevené konštrukcie s dôverou vo výslednú kvalitu a spoľahlivosť.

KPL1
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------

Hodnotenia