• Vypredané

Uholník s prelisom 65x65x100x2,5mm

KPK4 - Úholník s prelisom 65x65x100x2,5 mm

Balenie: 20ks

Pripevnenie: ANCHOR tesárske klince Ø4; Skrutky do dreva Ø6, Ø10; Skrutky M6, M10; Kotvy do betónu M6, M10

KPK4
1,33 €
Vypredané

Uholník tesársky s výstuhou KPK4 je nástroj navrhnutý špeciálne pre spájanie drevených dielov. Jeho hlavnou funkciou je poskytnúť pevnosť a stabilitu spojom. Výstuha, ktorá je súčasťou tohto uholníka, pridáva dodatočnú pevnosť a zaisťuje, že spoje budú odolné a spoľahlivé.

Tento uholník je vhodný najmä pre tesárov, ktorí pracujú na montáži drevených konštrukcií. Jeho použitie umožňuje vytvárať pevnejšie spoje, čo je veľmi dôležité pri konštrukčných prácach, kde je potrebná vysoká odolnosť a bezpečnosť.

Uholník tesársky s výstuhou KPK4 je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Jeho ergonomický tvar zaručuje pohodlné a presné držanie, čo umožňuje presnú prácu a minimalizuje riziko chýb.

Tento nástroj je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého profesionálneho tesára, ktorý sa zaoberá montážou drevených konštrukcií. Uholník tesársky s výstuhou KPK4 je spoľahlivý, odolný a výkonný nástroj, ktorý vám pomôže dosiahnuť perfektné spoje a vytvoriť pevné a bezpečné drevené konštrukcie.
KPK4
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------