Skrutka strešná farmárska 4,8x70/200ks WFDOC

Skrutka samorezna na upevnenie plechových strešných krytín do dreveného podkladu.

Označenie výrobcu: WFDOC

Priemer: Ø4,8mm

Použitie: Drevo

drewno-lite-60x40.png            zn.png 

WFDOC-48070
35 ks
15,83 €

0,08 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka strešná farmárska je kvalitná a spoľahlivá skrutka určená pre upevňovanie a fixáciu strešných materiálov, ako sú plechy, škridle, lepenky a podobne. Je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu pevnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom, ako sú veterné nárazy, teplotné zmeny a atmosférická vlhkosť.

Táto strešná skrutka je vyrobená z vysokej kvality ocele alebo nerezovej ocele, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť proti korózii. Má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá zlepšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam a zabraňuje tvorbe hrdze.

Skrutka strešná farmárska je navrhnutá s ostrým špicatým koncom, čo umožňuje rýchle a jednoduché zasunutie do strešného materiálu. Je vybavená špeciálnou hlavou s drážkami alebo drôtovým okom, ktoré umožňujú jej ľahké zatiahnutie a pritiahnutie pomocou špeciálneho nástroja.

Táto skrutka je veľmi univerzálna a môže byť použitá na rôzne typy strešných materiálov a konštrukcií. Je vhodná pre použitie na strechách rodinných domov, hospodárskych budov, garáží, prístreškov a iných podobných stavieb.

Výhody skrutky strešnej farmárskej sú:

1. Odolnosť voči poveternostným podmienkam: Je navrhnutá tak, aby odolávala extrémnym teplotám, silným vetrom a vysokému tlaku.

2. Jednoduchá inštalácia: Vďaka ostrému koncu a špeciálnej hlave je jej inštalácia rýchla a jednoduchá.

3. Vysoká pevnosť: Skrutka poskytuje spoľahlivé upevnenie strešného materiálu a zabezpečuje jeho pevnosť aj v náročných podmienkach.

4. Dlhá životnosť: Vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby.

Skrutka strešná farmárska je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé a kvalitné riešenie pre upevnenie strešných materiálov. S jej pomocou si môžete byť istí, že vaša strecha bude pevne a bezpečne upevnená, čo zabezpečí dlhú životnosť a ochranu vášho domu alebo budovy.

WFDOC-48070
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
70mm
Priemer
4,8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------