Skrutka farmárska strešná 4,8x35/250ks WFD - RAL 6005

Skrutka samorezna na upevnenie plechových strešných krytín do dreveného podkladu.

Označenie výrobcu: WFD

Priemer: Ø4,8mm

Farba: Machovo zelená

Použitie: Drevo

drewno-lite-60x40.png           ral_u.png zn.png 

WFD-48035-6005
35 ks
9,08 €

0,04 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka strešná farmárska je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre inštaláciu alebo opravu strešného krytu. Táto skrutka je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu spoľahlivosť a pevnosť, čo zaručuje, že strecha bude pevne a bezpečne upevnená.

Skrutka má špeciálnu farmársku hlavu s protiskluzovým povrchom, ktorá zlepšuje manipuláciu a zaisťuje, že skrutka bude ľahko otvárateľná a zatvárateľná pomocou štandardného náradia. Je vybavená závitom s vysokou pevnosťou, čo zaručuje, že sa neodskrutkne ani pri vystavení extrémnym poveternostným podmienkam.

Táto skrutka je dostupná v rôznych veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje jej použitie na rôznych typoch strešných krytín a materiálov. Je tiež k dispozícii v rôznych farbách, aby sa dokonale zlúčila s farbou strechy a zabezpečila esteticky príjemný vzhľad.

Skrutka strešná farmárska je výborne navrhnutá a vyrobená s dôrazom na kvalitu a trvanlivosť. Je to spoľahlivý a efektívny výrobok, ktorý vám pomôže upevniť strechu bezpečne a dlhodobo.

WFD-48035-6005
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
35mm
Priemer
4,8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------