Skrutka farmárska strešná 4,8x35/250ks WDD - RAL 7016

Skrutka samorezna na upevnenie plechových strešných krytín do dreveného podkladu.

Označenie výrobcu: WDD

Priemer: Ø4,8mm

Farba: Antracitová

Použitie: Drevo

drewno-lite-60x40.png           ral_u.png zn.png 

WDD-48035-7016
35 ks
18,53 €

0,07 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Naša skrutka na upevnenie strešných krytín je revolučným riešením pre všetkých majiteľov domov a staviteľov. Táto skrutka je skutočným hrdinom, keď príde na bezpečné a pevné upevnenie strešných krytín.

Čo robí našu skrutku tak výnimočnou? Jej jedinečný dizajn a vysoko kvalitný materiál z nej robia nepostrádateľný nástroj pre každý projekt. S jej pomocou môžete jednoducho a rýchlo upevniť strešné krytiny bez toho, aby ste museli používať iné nástroje alebo materiály.

Naša skrutka je vyrobená z odolného a korózii odolného materiálu, čo zaručuje jej dlhú životnosť. Jej špeciálny tvar a povrchová úprava zaisťujú spoľahlivé uchytenie na strešné laty, čím minimalizujú riziko úniku vody alebo poškodenia krytiny počas extrémnych poveternostných podmienok.

Okrem svojho praktického využitia je naša skrutka tiež veľmi esteticky príjemná. Je k dispozícii vo viacerých farbách, takže sa dokonale zmestí k akémukoľvek farebnému prevedeniu strechy. To znamená, že vaša strecha bude nielen pevná a bezpečná, ale aj krásna a esteticky príťažlivá.

Takže, či už stavíte nový dom alebo renovujete existujúcu strechu, naša skrutka na upevnenie strešných krytín je nepostrádateľným pomocníkom. Je to spoľahlivý a trvanlivý produkt, ktorý vám poskytne pokoj a istotu, že vaša strecha bude odolná a bezpečná po mnoho rokov. Zvoľte našu skrutku a získajte kvalitu, spoľahlivosť a krásu v jednom jednoduchom balení.

WDD-48035-7016
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
35mm
Priemer
4,8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------