Skrutka sadrokartón-sadrokartón 5x35/500ks KSGP

Označenie výrobcu: KSGP

Priemer: Ø5mm

Použitie: Sadrokartón

ce.png   ph.png 

KSGP-50035
4 ks
11,50 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Zažili ste už nekonečné trápenie pri namáhavom montovaní sadrokartónových dosiek na steny alebo stropy? Už nikdy viac! Predstavujeme vám revolučný vynález - Skrutka sadrokartón-sadrokartón!

Táto skrutka je skutočným superhrdinom v svete stavby a renovácií. S jej pomocou sa montáž sadrokartónu stáva hračkou! Už nie je potrebné predvŕtať diery do stien, ani mať špeciálne náradie. Táto skrutka dokáže priamo prenikať do sadrokartónu a zároveň držať susednú dosku pevne na mieste.

Okrem toho, táto skrutka je vyrobená z ultra odolného materiálu, ktorý zaručuje jej dlhotrvajúcu kvalitu a spoľahlivosť. Už sa nemusíte obávať, že by sa skrutka mohla uvoľniť alebo zlomiť.

A to nie je všetko! Skrutka sadrokartón-sadrokartón je tiež perfektným pomocníkom pri opravách a úpravách. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu je schopná spojiť aj dve sadrokartónové dosky rôznej hrúbky. S ňou už nebudete musieť hľadať správne rozmery skrutiek pre každú situáciu.

Je čas prevziať kontrolu nad svojím projektom a užívať si jednoduchú a rýchlu montáž sadrokartónu. Skrutka sadrokartón-sadrokartón je tu, aby vám to umožnila. Prináša do vášho života pohodlie, spoľahlivosť a efektivitu. Nech sa vaše stavby a renovácie stávajú skutočnými zážitkami vďaka tejto úžasnej skrutke!

KSGP-50035
4 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------