Skrutka pre tesárske kovania 5x70/250ks WKLC

Skrutka pre tesárske kovania, TX.

Označenie výrobcu: WKLC

Priemer: Ø5mm

WKLC-50070-B
35 ks
13,33 €

0,05 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Naša skrutka pre tesárske kovania je dokonalým spoločníkom pre každého tesára, ktorý sa zúčastňuje na stavbe alebo remonte drevených konštrukcií. Táto skrutka je navrhnutá s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť použitia, aby poskytla najlepšie výsledky pri práci s drevenými materiálmi.

Skrutka je vyrobená z vysokej kvality ocele, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Jej povrchová úprava zaisťuje odolnosť voči korózii a zníženie trenia pri narážaní na drevo. Tvar skrutky je špeciálne navrhnutý tak, aby sa ľahko a bez problémov prenikla do dreveného materiálu a poskytla stabilnú a pevnú spojku.

Jednou z najvýznamnejších vlastností tejto skrutky je jej hrot. Hrot je ostrý a presný, čo umožňuje tesárovi ľahko a presne priťahovať skrutku do dreva bez rizika jej zlomenia alebo poškodenia materiálu. Okrem toho je skrutka vybavená aj špeciálnym drážkovaním pod hlavou, ktoré pomáha vytvárať pevnú a stabilnú spojku.

Skrutka pre tesárske kovania je tiež veľmi viacúčelová. Je vhodná na použitie pri konštrukcii drevených stropov, podláh, pergol, altánkov a iných drevených štruktúr. Jej univerzálny dizajn umožňuje použitie s rôznymi typmi dreva a dokáže zabezpečiť spojku aj v prípade, že drevo je mierne vlhké.

Ak hľadáte spoľahlivý nástroj pre prácu s drevenými materiálmi, naša skrutka pre tesárske kovania je tou správnou voľbou. Je to produkt, ktorý kombinuje kvalitu, výkonnosť a jednoduchosť použitia, aby vám pomohol dokončiť vaše tesárske projekty s ľahkosťou a precíznosťou.

WKLC-50070-B
35 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------