• Výpredaj!

Skrutka do dreva so zápustnou hlavou TX 3,5x35/500ks TS-3535

21Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou (TX)

Označenie výrobcu: TS

Priemer: Ø3,5mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo, Preglejka, OSB doska

Drevo Lepené drevo             

TS-3535
20 ks
4,17 €

0,01 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou typu Torx sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaručuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Tieto skrutky sú určené pre použitie pri montáži a konštrukcii drevených materiálov, ako sú drevené dosky, laty, palubovky a podobne.

Hlavnou výhodou skrutiek so zápustnou hlavou je ich schopnosť zaručiť hladký a rovnomerný povrch po ich zasunutí do materiálu. Tento typ hlavy je špeciálne navrhnutý pre ploché a hladké zasunutie do dreva, čo prispieva k esteticky príjemnému vzhľadu a minimalizuje riziko poškodenia povrchu materiálu.

Skrutky so zápustnou hlavou typu Torx majú špeciálny tvar drážok, ktoré sa zhodujú s tvarom skrutkovača Torx. Tento tvar zabezpečuje väčšiu stabilitu a presnosť pri utahovaní skrutky, čo umožňuje efektívnu a bezpečnú prácu.

Okrem svojho funkčného aspektu majú tieto skrutky aj vysokú odolnosť voči rôznym vnútorným a vonkajším vplyvom, ako sú napríklad vibrácie, vlhkosť a korózia. Ich povrchová úprava zabraňuje hrdze a zároveň prispieva k ich dlhšej životnosti.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou typu Torx sú ideálnym riešením pre profesionálnych stolárov, remeselníkov a majiteľov domácností, ktorí vyžadujú spoľahlivé a pevné spojenie drevených materiálov. S ich pomocou je možné rýchlo a jednoducho vytvárať pevné a esteticky príjemné konštrukcie, čím sa zabezpečuje dlhodobá a bezproblémová funkčnosť.

TS-3535
20 ks

Tabuľka dát

Priemer
3,5mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------