Skrutka do dreva so zápustnou hlavou TX 6x120/100ks KMWHT

Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou TORX (TX)

Označenie výrobcu: KMWHT

Priemer: Ø6mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo

Drevo Lepené drevo              

KMWHT-60120
9 ks
10,75 €

0,11 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX sú výnimočné skrutky určené pre rôzne drevené konštrukcie a projekty. Ich hlavnou výhodou je zápustná hlava s drážkou vo tvaru hviezdy, ktorá poskytuje lepšiu kontrolu a výrazne znižuje riziko poškodenia povrchu dreva.

Tieto skrutky majú špeciálny tvar hlavy, ktorý je navrhnutý tak, aby sa mohol zápustiť do povrchu dreva a vytvoriť tak rovný a hladký povrch. Táto zápustná hlava pomáha minimalizovať riziko, že skrutka vyčnieva nad povrchom dreva a môže byť potenciálnym nebezpečím alebo rušivým faktorom.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX majú tiež špeciálnu drážku vo forme hviezdy, ktorá je určená pre použitie špeciálneho skrutkovača s rovnakým tvarom drážky. Táto drážka poskytuje väčšiu stabilitu pri vkladaní skrutky a umožňuje lepšiu kontrolu pri utahovaní.

Tieto skrutky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, aby vyhovovali rôznym potrebám a projektom. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ich pevnosť a odolnosť voči korózii.

Vďaka svojim vlastnostiam sú skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX ideálnym riešením pre všetky druhy drevených konštrukcií, vrátane nábytku, plotov, terás a ďalších drevených projektov. S ich pomocou môžete zabezpečiť spoje s vysokou pevnosťou a estetickým vzhľadom, a to bez rizika poškodenia povrchu dreva.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou TORX sú preto neodmysliteľným nástrojom pre každého majstra, remeselníka alebo nadšeného DIY nadšenca, ktorý sa zaoberá prácou s drevenými materiálmi.

KMWHT-60120
9 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
120mm
Priemer
6mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------