Skrutka do dreva so zápustnou hlavou TX 8x120/50ks WKCS

Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou TORX (TX)

Označenie výrobcu: WKCS

Priemer: Ø8,0mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo

Drevo Lepené drevo              

WKCS-08120
36 ks
5,42 €

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú kvalitné spojovacie prvky určené pre spojenie dreva a iných materiálov. Majú špeciálnu hlavu v tvare taniera, ktorá je vybavená systémom TORX, čo zaisťuje vysokú pevnosť a stabilitu spoja.

Tieto skrutky sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele, ktorá je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. To zaručuje, že spoj bude dlhodobo pevný a spoľahlivý.

Skrutky s tanierovou hlavou TORX majú závitový profil, ktorý zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Vďaka svojej tvarovej konštrukcii a ostrým hroteniam je možné ich ľahko vpichnúť do materiálu bez veľkého úsilia.

Ich špecifický tvar taniera zabezpečuje, že skrutka bude zapustená hlboko do dreva bez toho, aby sa hlava skrutky vystupovala. To zaručuje estetický vzhľad spoja a minimalizuje riziko poškodenia iných povrchov.

Skrutky s tanierovou hlavou TORX majú široké využitie v rôznych oblastiach, vrátane stavebníctva, nábytkárskeho priemyslu, remesiel a mnohých ďalších. Sú ideálne pre montáž nábytku, drevených konštrukcií, podláh, plotov a mnoho ďalších aplikácií.

Ich univerzálnosť a spoľahlivosť ich robia výbornou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitné spojovacie prvky pre svoje projekty. Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú spoľahlivé, odolné a ľahko inštalovateľné, čo ich robí nevyhnutným nástrojom pre každého majstra či domáceho majstra.

WKCS-08120
36 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
120mm
Priemer
8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------