Skrutka do dreva s tanierovou hlavou TX 8x320 CS-8320

Skrutky konštrukčné s tanierovou hlavou TORX (TX)

Označenie výrobcu: CS

Priemer: Ø8,0mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo

Drevo Lepené drevo              

CS-8320
200 ks
0,71 €
Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú špecializované skrutky navrhnuté špeciálne pre drevené materiály. Ich hlavnou výhodou je tanierová hlava, ktorá poskytuje väčšiu plochu kontaktu so skrutkovaným materiálom a zaisťuje lepšiu distribúciu síly, čo znižuje riziko poškodenia dreva.

Tieto skrutky sú vybavené drážkou pre TORX nástroje, ktorá zlepšuje spoľahlivosť a presnosť pri skrutkovaní. TORX systém poskytuje vysokú stabilitu, čo znamená, že skrutky majú menšiu šancu vyklznúť alebo poškodiť sa pri skrutkovaní.

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú vyrobené z kvalitného materiálu, ako je oceľ, ktorý zaručuje ich pevnosť a odolnosť voči deformácii. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, aby vyhoveli rôznym potrebám a projektom.

Tieto skrutky sa najčastejšie používajú pri montáži nábytku, drevených konštrukcií, podláh a iných drevených aplikáciách. Ich tanierová hlava je dizajnovaná tak, aby sa skvele zlúčila s povrchom dreva a poskytla esteticky príjemný vzhľad.

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú spoľahlivým a kvalitným riešením pre každého, kto potrebuje spojiť drevené materiály s vysokou pevnosťou a odolnosťou. S ich pomocou sa skrutkovanie dreva stáva jednoduchým a efektívnym procesom.

CS-8320
200 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
320mm
Priemer
8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------