Skrutka do dreva s tanierovou hlavou TX 6x280/100ks WKCP

Skrutky konštrukčné s tanierovou hlavou TORX (TX)

Označenie výrobcu: WKCP

Priemer: Ø6,0mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo

Drevo Lepené drevo              

WKCP-06280
35 ks
22,46 €

0,22 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú špecializované skrutky navrhnuté špeciálne pre drevené materiály. Ich hlavnou výhodou je tanierová hlava, ktorá poskytuje väčšiu plochu kontaktu so skrutkovaným materiálom a zaisťuje lepšiu distribúciu síly, čo znižuje riziko poškodenia dreva.

Tieto skrutky sú vybavené drážkou pre TORX nástroje, ktorá zlepšuje spoľahlivosť a presnosť pri skrutkovaní. TORX systém poskytuje vysokú stabilitu, čo znamená, že skrutky majú menšiu šancu vyklznúť alebo poškodiť sa pri skrutkovaní.

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú vyrobené z kvalitného materiálu, ako je oceľ, ktorý zaručuje ich pevnosť a odolnosť voči deformácii. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, aby vyhoveli rôznym potrebám a projektom.

Tieto skrutky sa najčastejšie používajú pri montáži nábytku, drevených konštrukcií, podláh a iných drevených aplikáciách. Ich tanierová hlava je dizajnovaná tak, aby sa skvele zlúčila s povrchom dreva a poskytla esteticky príjemný vzhľad.

Skrutky do dreva s tanierovou hlavou TORX sú spoľahlivým a kvalitným riešením pre každého, kto potrebuje spojiť drevené materiály s vysokou pevnosťou a odolnosťou. S ich pomocou sa skrutkovanie dreva stáva jednoduchým a efektívnym procesom.

WKCP-06280
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
280mm
Priemer
6mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------