Skrutka do dreva so zápustnou hlavou PZ 6x120/100ks KMH

Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou krížové (PZ)

Označenie výrobcu: KMH

Priemer: Ø6mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo, Preglejka, OSB doska

Drevo Lepené drevo             

KMH-60120
35 ks
8,58 €

0,09 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva s zápustnou hlavou typu Pozidriv sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje ich pevnosť a spoľahlivosť. Tieto skrutky sú určené pre použitie pri práci s drevenými materiálmi.

Hlavica skrutky je typu Pozidriv, čo znamená, že má charakteristický tvar kríža s malými výbežkami. Tento typ hlavice je navrhnutý tak, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia skrutky a aby sa zvýšila jej presnosť a účinnosť pri utahovaní.

Skrutky sú vybavené zápustnou hlavou, ktorá je navrhnutá tak, aby sa mohla zápasovať do dreva a vytvárala čistý a hladký povrch po zatiahnutí skrutky. Táto vlastnosť je veľmi výhodná pri práci s drevenými materiálmi, pretože eliminuje potrebu dodatočnej úpravy povrchu po zatiahnutí skrutky.

Skrutky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje ich použitie v rôznych projektových aplikáciách. Ich kvalitná výroba a zápustná hlava typu Pozidriv zaručujú spoľahlivé spojenie dreva a dlhú životnosť skrutky.

Skrutky do dreva s zápustnou hlavou typu Pozidriv sú ideálnou voľbou pre všetkých remeselníkov, stolárov, stavebníkov a majiteľov domov, ktorí potrebujú spoľahlivé a pevné spojenie dreva. S ich pomocou je možné vytvoriť stabilné a odolné konštrukcie a nábytok.

KMH-60120
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
120mm
Priemer
6mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------