Skrutka do dreva so zápustnou hlavou PZ 4x45/300ks KMH

Skrutky konštrukčné so zápustnou hlavou krížové (PZ)

Označenie výrobcu: KMH

Priemer: Ø4mm

Použitie: Drevo, Lepené drevo, Preglejka, OSB doska

Drevo Lepené drevo             

KMH-40045
35 ks
4,42 €

0,01 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutky do dreva s zápustnou hlavou typu Pozidriv sú skvelým nástrojom pre všetkých majstrov, remeselníkov a nadšencov domácej práce. Tieto skrutky sú navrhnuté špeciálne pre prácu s drevenými materiálmi a majú zápustnú hlavu, ktorá sa dokonale zasunie do povrchu dreva, čo zabezpečuje esteticky príjemný vzhľad a minimalizuje riziko poškodenia materiálu.

Typ hlavy Pozidriv je obľúbenou voľbou pre mnoho profesionálov aj amatérov, pretože ponúka výbornú kontrolu a presnosť pri skrutkovaní. Tento typ hlavy má tvar hviezdy s malými drážkami, ktoré zabraňujú sklzávaniu skrutkovača a zaisťujú pevné uchopenie skrutky. To znamená, že skrutky sa pevne a bezpečne uchyľujú do dreva a nedochádza k poškodeniu materiálu ani skrutky.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou typu Pozidriv sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje ich pevnosť a odolnosť voči korózii a iným vplyvom prostredia. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje ich použitie pre rôzne typy dreva a rôzne účely.

Skrutky sú ľahko použiteľné a ich inštalácia je rýchla a jednoduchá. Stačí ich vložiť do predvŕtaných otvorov v dreve a pomocou skrutkovača ich pevne utiahnuť. Ich výkonnosť a spoľahlivosť zabezpečí, že skrutky zostanú v mieste a neuvolnia sa ani pri vystavení vibráciám alebo ťažkým zaťaženiam.

Skrutky do dreva so zápustnou hlavou typu Pozidriv sú neodmysliteľným nástrojom pre každého, kto sa zaoberá stavbou, remeslom alebo domácou údržbou. Ich spoľahlivosť, pevnosť a estetický vzhľad ich robia ideálnou voľbou pre každý projekt, kde je potrebné spojiť drevo a zabezpečiť pevnú a trvanlivú konštrukciu.

KMH-40045
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
45mm
Priemer
4mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------