Hmoždinka natĺkacia so zápustným limcom 8x80/100ks SM

Hmoždinka natĺkacia so zápustným limcom a skrutkou so zápustnou hlavou PZ2, PZ3.

Označenie výrobcu: SMN

Priemer: Ø8mm

Použitie: Betón, Plná tehla, Betónová tvárnica, Pórobetón

          

SM-08080
1 ks
5,50 €

0,05 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Hmoždinka so zápustným limcom SMN je vysoko kvalitný a spoľahlivý nástroj pre upevňovanie rôznych predmetov na steny. Je vhodná do, betónu, tvárnice a pod. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu pevnosť a stabilitu pri upevňovaní predmetov.

Hmoždinka je vyrobená z kvalitného kovu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť proti korózii. Je vybavená zápustným limcom, ktorý umožňuje hmoždinke ľahko preniknúť do materiálu a poskytuje pevný a spoľahlivý upevňovací bod.

Tento produkt je veľmi jednoduchý na používanie. Stačí vytvoriť otvor v stene, vložiť hmoždinku so zápustným limcom do otvoru a pomocou vhodného náradia ju zasunúť do steny. Po zasunutí sa zápustný limec rozprestrie a zabezpečí pevné upevnenie hmoždinky.

Hmoždinka so zápustným limcom SMN je ideálna pre rôzne účely, ako napríklad upevňovanie poličiek, závesných skriniek, zrkadiel a ďalších predmetov na steny. Je vhodná pre použitie v domácnosti, pri remontoch a stavebných prácach.

Vďaka svojej kvalite a spoľahlivosti je hmoždinka so zápustným limcom SMN výbornou voľbou pre každého, kto potrebuje pevné a bezpečné upevnenie na stenu.

SM-08080
1 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
80mm
Priemer
8mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------