Skrutka sadrokartón-kov 4,2x70/250ks KSGM

Označenie výrobcu: KSGM

Priemer: 4,2mm

Použitie: Oceľový profil

profil-stalowy-60x40.png          ce.png   ph.png 

KSGM-42070
35 ks
8,75 €

0,04 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka sadrokartón-kov je špeciálna skrutka navrhnutá na upevnenie sadrokartónu do kovového podkladu. Tento výrobok je štandardne dodávaný vo forme dlhých, tenkých skrutiek s ostrými hrotmi a drážkou na hlave, čo umožňuje ľahkú a rýchlu inštaláciu.

Skrutka sadrokartón-kov je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje pevné spojenie medzi sadrokartónom a kovom. Hrot skrutky je ostrý a ľahko preniká do kovového podkladu bez potreby predvŕtania. Drážka na hlave skrutky umožňuje rýchle a spoľahlivé zašroubovanie pomocou špeciálneho skrutkovača.

Tento výrobok je vhodný pre rôzne typy sadrokartónových konštrukcií, ako napríklad steny, stropy, podhľady alebo šachty. Skrutka sadrokartón-kov je ideálna vo vnútorných aj vonkajších priestoroch, pretože je odolná voči vlhkosti a korózii.

Výhodou skrutky sadrokartón-kov je jej vysoká pevnosť a spoľahlivosť. Vďaka správnej inštalácii a použitiu tohto produktu je zaručená dlhá životnosť a stabilita sadrokartónovej konštrukcie.

Skrutka sadrokartón-kov je nenahraditeľným nástrojom pre každého profesionálneho staviteľa, remeselníka alebo majiteľa domu, ktorý si želá kvalitné a spoľahlivé upevnenie sadrokartónu do kovového podkladu.

KSGM-42070
35 ks

Tabuľka dát

Dĺžka (mm)
70mm
Priemer
4,2mm
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

-------------------------------------------

packeta

-------------------------------------------

dpd

-------------------------------------------