Skrutka samovrtná fosfatovaná 3,5x9,5/1000ks KSTEX

Označenie výrobcu: KSTEX

Priemer: Ø3,5x9,5

Použitie: Sadrokartón, Oceľový profil

              ce.png   ph.png 

KSTEX-35095
4 ks
15,00 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka samovrtná fosfatovaná je vynikajúci nástroj určený pre montáž striech. Tento produkt je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky potreby a požiadavky profesionálnych stavebníkov, ako aj majiteľov domov, ktorí sa rozhodli vykonávať montáž strešných krytín sami.

Jednou z najvýznamnejších vlastností tejto skrutky je jej samovŕtací mechanizmus. To znamená, že skrutka dokáže priamo vstúpiť do materiálu bez potreby predvŕtania diery. Tento proces je nielen rýchly a efektívny, ale zároveň aj znižuje riziko poškodenia alebo trhliny v materiáli.

Skrutka samovrtná je tiež fosfatovaná, čo zaručuje jej vysokú odolnosť voči korózii a dlhú životnosť. Fosfatovanie je proces, pri ktorom sa na povrch skrutky vytvorí tenká vrstva fosfátu, ktorá chráni skrutku pred vplyvom vlhkosti, oxidácie a ďalších negatívnych vonkajších vplyvov. Toto je neoceniteľná vlastnosť pre skrutky používané pri montáži striech, kde sú vystavené rôznym poveternostným podmienkam.

Okrem toho, skrutka samovrtná fosfatovaná je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu, čo zaručuje jej spoľahlivosť a odolnosť. Je navrhnutá s ostrými reznými hranami, ktoré umožňujú ľahkú a hladkú penetráciu materiálu bez potreby veľkej sily.

Tento produkt je k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje výber správnej skrutky pre konkrétny typ montáže strechy. Okrem toho je skrutka samovrtná fosfatovaná balená v praktickej a prehľadnej obale, ktorá uľahčuje jej skladovanie a prepravu.

Vďaka svojim vlastnostiam je skrutka samovrtná fosfatovaná neoceniteľným nástrojom pri montáži striech. Je spoľahlivá, odolná a ľahko použiteľná. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny stavebník alebo nadšený majiteľ domu, táto skrutka vám pomôže vytvoriť pevnú, bezpečnú a dlhotrvajúcu strechu.

KSTEX-35095
4 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------