Skrutka samovrtná zinkovaná 3,5x9,5/1000ks KSTEX

Označenie výrobcu: KSTEX-B

Priemer: Ø3,5x9,5

Použitie: Sadrokartón, Oceľový profil

              ce.png   ph.png 

KSTEX-35095-B
4 ks
15,00 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka samovrtná zinkovaná je špeciálne navrhnutá skrutka, ktorá je ideálna pre montáž striech. Je vyrobená z kvalitného oceľového materiálu a má zinkovaný povrch, čo zabezpečuje odolnosť voči korózii a dlhú životnosť.

Táto skrutka je vybavená špeciálnym strihom na vrchole, vďaka čomu dokáže prenikať cez plech bez nutnosti predvŕtania otvoru. To značne zjednodušuje a urýchľuje proces montáže striech. Skrutka je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivú fixáciu plechu a zabezpečovala pevnosť a bezpečnosť celej konštrukcie.

Vďaka svojej univerzálnej veľkosti a tvaru je skrutka samovrtná zinkovaná vhodná pre rôzne typy striech a materiálov, vrátane plechu, kovu, dreva a plastu. Je tiež odolná voči poveternostným vplyvom, čo je dôležité pri montáži na strechy, ktoré sú vystavené extrémnym podmienkam.

Skrutka samovrtná zinkovaná je ideálna pre profesionálnych stavebníkov, ako aj pre domácich majstrov, ktorí sa rozhodnú montovať striechu sami. Je to spoľahlivý a efektívny nástroj, ktorý uľahčuje prácu a zaručuje pevné a bezpečné spoje.

Ak hľadáte spoľahlivý produkt pre montáž striech, skrutka samovrtná zinkovaná je vynikajúcou voľbou. Je to kvalitný výrobok, ktorý vám umožní efektívne a bezpečné dokončenie vášho stavebného projektu.

KSTEX-35095-B
4 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------