Skrutka samovrtná fosfatovaná 3,5x9,5/500ks KMTEX

Označenie výrobcu: KMTEX

Priemer: Ø3,5x9,5

Použitie: Sadrokartón, Oceľový profil

              ce.png   ph.png 

KMTEX-35095
30 ks
7,50 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka samovrtná fosfatovaná je vynikajúci nástroj pre montáž striech. Je vyrobená z kvalitného materiálu a má fosfatované povrchové spracovanie, čo zaručuje jej odolnosť voči korózii a dlhú životnosť.

Táto skrutka je jednoduchá a praktická na použitie. Je navrhnutá tak, aby sa dokonale prispôsobila montáži striech a umožnila rýchle a bezproblémové upevnenie. S jej samovrtnou funkciou nie je potrebné vopred vytvárať vrtáky, čo značne zjednodušuje proces montáže a šetrí čas a úsilie.

Skrutka samovrtná fosfatovaná má výraznú vŕtaciu špicu, ktorá umožňuje ľahké preniknutie do materiálu a presné zaradenie skrutky. Je vhodná pre použitie na rôznych povrchoch, ako sú kovové plechy, drevo alebo plastové materiály, čo z nej robí všestranný nástroj pre montáž striech.

Okrem svojej funkčnosti je táto skrutka tiež esteticky príjemná. Fosfatované spracovanie jej povrchu zabezpečuje, že sa skrutka ľahko zlíha so strieškou a nevyčnieva z povrchu. Je k dispozícii v rôznych veľkostiach a dĺžkach, čo umožňuje jej prispôsobenie konkrétnym potrebám a požiadavkám pri montáži striech.

Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam je skrutka samovrtná fosfatovaná ideálnym produktom pre profesionálov aj domácich majstrov, ktorí sa zaoberajú montážou striech. Je spoľahlivá, pevná a ľahko použiteľná, čo zaručuje, že montáž striech bude rýchla, efektívna a bezpečná.

KMTEX-35095
30 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------