Skrutka samovrtná zinkovaná 3,5x9,5/500ks KMTEX

Označenie výrobcu: KMTEX-B

Priemer: Ø3,5x9,5

Použitie: Sadrokartón, Oceľový profil

              ce.png   ph.png 

KMTEX-35095-B
30 ks
7,50 €

0,02 € /1 ks

Dodanie 1 - 2 dní
Na sklade

Skrutka samovrtná zinkovaná je ideálnym nástrojom pre montáž striech. Je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje jej odolnosť voči korózii a dlhú životnosť.

Táto skrutka je navrhnutá tak, aby sa sama predvŕtala do materiálu, čo zjednodušuje a urýchľuje proces montáže. Vďaka svojmu závitovému dizajnu sa skrutka ľahko a spoľahlivo upevňuje do striech a poskytuje pevné spojenie.

Zinkované povrchové spracovanie zabezpečuje ochranu proti rôznym poveternostným vplyvom, ako je napríklad vlhkosť, dažď alebo sneh. Táto ochrana je dôležitá najmä pri montáži striech, ktoré sú vystavené vonkajším podmienkam.

Skrutka samovrtná zinkovaná je k dispozícii v rôznych veľkostiach a typoch hlávky, čo umožňuje jej použitie na rôzne typy materiálov a konštrukcií. Je ideálna pre upevňovanie plechových striech, ale môže byť tiež vhodná pre iné druhy striešok, ako je napríklad drevo alebo plast.

Skrutka samovrtná zinkovaná je spoľahlivým a efektívnym nástrojom pre montáž striech. Je vyrobená z kvalitných materiálov a poskytuje pevné spojenie. Je vhodná pre rôzne typy materiálov a môže byť použitá na rôzne druhy striešok. S touto skrutkou je montáž striech jednoduchá a spoľahlivá.

KMTEX-35095-B
30 ks
Recenzie (0)

Služby

Naši dopravcovia

PK

--------------------------------------------------

packeta

--------------------------------------------------

dpd

------------------------------------------------